Sadece Kelimelerinizi seçin..

Google AdWords ile, işletmeniz için hızlı ve basit bir biçimde reklam oluşturup yayınlayabilirsiniz. Reklamlarınızı Google'da ve reklamcılık ağında yayınlayabilirsiniz. Bütçeniz ne olursa olsun, yalnızca reklamlarınıza tıklandığında ödeme yaparsınız.


AdWords reklamları, bir kullanıcı Google'da anahtar kelimelerinizden birini kullanarak arama yaptığında arama sonuçlarıyla birlikte görüntülenir. Böylece, zaten işinizle ilgilenen bir kitleye reklam yapmış olursunuz. Ayrıca reklamlarınızı, her geçen gün büyüyen Google Ağı ndaki içerik sitelerinde yayınlamayı da tercih edebilirsiniz. Reklamınızın görünmesini istediğiniz içerik yerleşimlerini tam olarak seçebilirsiniz, özelliğinin anahtar kelimelerinizi içerikle eşleştirmesine izin verebilirsiniz.


Metin, resim ve video reklamlar olmak üzere, çeşitli reklam biçimleri arasından seçim yapabilir ve hesabınızdaki raporları kullanarak reklamınızın performansını kolayca izleyebilirsiniz.


 


 


Peki Nasıl Yazsak Etkili Olur ?

 


Başlık: Başlık kullanıcıya istediğiniz anahtar kelimeyi arayan kişiye vermek istediğiniz mesajı içermelidir. Örneğin bir ürünün fiyatında indirim yapmışsanız ürün ismi ve fiyatını yazın. Fiyat demişken, fiyat çok önemli bir noktadır reklam metninde eğer ürün satıyorsanız başlık içerisinde mutlaka fiyat kullanın. Kullanıcılar fiyat yazan reklamlara daha çok ilgi gösteriyorlar.


Alt metinler; Alt metinlerin ilkinde ürünün veya hizmetin ana faydalarından en önemlisi belirtilmeli diğer 2.satırda ise varsa diğer faydası ya da markanızın ismi geçebilir.


Bir de görünen url vardır; bu kısım da kullanıcıların gördüğü alandır, mümkün olduğunca web sitenizin adresini ve devamına kullanıcının ilgisini çekecek şekilde ürün adını yazmak reklamlarınızın etkinliğini daha da artırır.Bütün bunlar bir yana reklamlarınızın daha çok tıklanmasını sağlayacak en önemli etmenlerden biri de daha üstte çıkmasıdır. Analytics den de gördüğümüz birşey var ki o da ilk 3 sıra reklamların kullanıcıları diğerlerine nazaran çok daha fazla çektiğidir.


WHATSAPP DESTEK HATTI

Tüm soru ve ihtiyaçlarınız için whatsapp üzerinden bize çekinmeden yazabilirsiniz.

0532 466 56 30